RAAMATUPIDAMISTEENUSED

 

Raamatupidamisfirma HHP RAAMATUPIDAMINE on asutatud 2011. aastal Tallinnas. Firma töötab edukalt eesti turul ning pakub raamatupidamisteenuseid, maksude arvestamist aga ka konsultatsiooniteenuseid (outsourcing) ning firmade asutamist Tallinnas.
Meie prioriteediks on heatahtlik suhe klientidega. Me pakume koos oma partneritega Tallinnas ja ka kogu Eestis kliendisõbralike tingimustega raamatupidamisarvestuse teenust.

 

MAKSUDEKLARATSIOONID
JA KONSULTATSIOONID


HHP R
AAMATUPIDAMINE
pakub maksustamisalaseid konsultatsioone nii ettevõtjatest residentidele kui mitteresidentidele, kes tegutsevad Eesti territooriumil ning kellel on maksukohustus. HHP RAAMATUPIDAMINE pakub firmade asutamise teenust Eestis.
Oleme Eesti raamatupidamisteenuste turul alates 2011. aastast ning tagame pakutava teenuse kõrge kvaliteedi, meie töötajate pädevuse ja tähelepanu klientide suhtes.

 

MAKSUESINDAJA

 

Kuna Eestis võib ettevõtlusega tegeleva isiku asutaja ja juhatuse liige olla ka mitteresident ja mitte EU liikmesriigist, siis pakub HHP RAAMATUPIDAMINE välisfirmadele, kellel puudub püsiv tegevuskoht Eestis, end maksukohustuslasena registreerides abi maksuesindaja määramisel. Firma asutamisel Eestis on nõutav juriidilise aadressi olemasolu.
Meie firma eristub teenuse pakkumise hea organiseerituse ning äriprotsesside ja arvestusmeetodite pideva täiustamisega, mis tagab meie teenuse kõrge efektiivsuse.